HAKKIMIZDA
                   
HAKKIMIZDA

     Camta Ins.Tur. San. Tic. Ltd Sti.kuruldugu ilk günden itibaren, müsteri ve çalisan memnuniyetini en üst düzeyde tutmayi; isveren isteklerini teknik çözümlerden taviz vermeden en hizli, en kaliteli ve düsük maliyetle karsilamayi amaç edinmistir. Bu amaçlar ve bilinç dogrultusunda tamamlanan her is, bir sonraki en önemli referans olmaktadir. 

     Sahip olunan pazar deneyimi ve saglanan personel motivasyonunun  ile sektörde her geçen gün büyümektedir.Her kademedeki personel inisiyatif kullanma, yetki ve sorumluluk paylasimi konularinda yönetim tarafindan desteklenmektedir. 

     Camta Ins.Tur. San. Tic. Ltd Sti. genç ve dinamik personeli, Türkiye'de pazarini belirleyen trendleri yaratmayi sürdürmektedir.  Camta Ins.Tur. San. Tic. Ltd Sti. dünya standartlarindaki üretim kalitesinden asla ödün vermeden, çevreye duyarli yapisiyla siz degerli müsterilerine hizmet vermekten büyük gurur duymaktayiz.

     Enderpen gibi sadece Türkiye ‘de degil tüm dünyada söz sahibi firmalarla çalismanin ayricaligini bizimle yasayin.
Bugün, sektörünün en genis ürün yelpazesine sahip Camta Ins.Tur. San. Tic. Ltd Sti. müsteri beklentilerini en yüksek düzeyde karsilama çabasiyla artan satislarimiz, rakiplerimize üstünlügümüzü hissettirmektedir. 

     Tüm bunlarin yani sira “Biz bir Aileyiz” cümlesinden yola çikarak Kurumsal Davranis Kurallari'ni olusturan ve çalisanlarina duyuran Camta Ins.Tur. San. Tic. Ltd Sti.  sirketimizi, essiz bir karsilikli saygi ve meslek hirsi atmosferine sahip özel bir is yeri yapmak istiyoruz.
ENDERPEN markasiyla her zamanki gibi üretmeye, arastirmaya, yeni tasarimlara, istihdam yaratmaya ve ülke ekonomisine katkida bulunmaya devam edecegiz

                   
                   
COPY RIGHT CAMTA INSAAT. TüM HAKLARI SAKLIDIR