FOTSELLİ KAPI
       
 

FOTOSELLİ KAPI

Otomatik kepenk sistemleri çalışma prensibi, kullanılma amacı, kullanılacağı yer vb. değişkenler göz önünde bulundurularak seçilebilecek otomatik geçiş kolaylığı sağlayan ürünlerdir. Bu ürünlerin tercih edilme sebepleri arasında geçiş kolaylığı, görsel güzellik, kullanım kolaylığı, enerji tasarrufu, yalıtım gibi pek çok neden bulunmaktadır.

Mağazalar; dekoratif amaç ve giriş çıkış kolaylığı, oteller; enerji ve ısı tasarrufu ile çalışma kolaylığı, kamu kurum ve kuruluşları; profesyonel kullanım ve kurumsal görünüm gibi sebeplerden bu ürünleri tercih etmektedir.
Siz de fotoselli kapı konusunda uzman olan Yeni Nesil Otomasyon'dan ekonomik fiyatlar ile fotoselli kapı alın, doğru tercih yapın.OTOMATİK KAPI SİSTEMLERİ

Otomatik kapı sistemleri ile mağazanızda, otelinizde veya kurumunuzdaki açıklıkları kapı geçişi haline getirin. Bu sayede insan gücü ile çalışan, zaman ve enerji kaybı yaratan manuel kapılardan kurtulun. Siz de ayarı bozulduktan sonra "pat" diye kapanan manuel kapılardan bıkmadınız mı? Hemen Yeni Nesil Otomasyon'u arayın ve modern görünümlü, kullanımı kolay ve işlevsel bir kapı alın.

Elektronik otomatik kapı sistemleri ister hareket algılayıcılarla, ister butonla veya isterseniz el sensörü ile kumanda edilebilir. Bu kapılar hareket sensörü ile algıladığı hareketleri muhakeme eder ve hareketin tarzına göre (yatay veya dikey) açılır veya kapalı kalır. Konum ayarları ile hareket algılayıcı radara hassasiyet kazandırarak hareket mesafesine göre kapının kapanıp açılmasına karar verilebilir. Koruma sensörü ile de kapı aralığında bir canlı veya cisim bulunması durumunda kapı açık kalacaktır.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
                   
COPY RIGHT CAMTA INSAAT. TüM HAKLARI SAKLIDIR