Elektrikli Kepenk
       
   
 

Otomatik Kepenk nasıl çalışır?

Otomatik Kepenk Çalışma Mantığı dik şekilde monte edilen dikmeler arasına kepenk motoru şaft yardımı ile yerleştirilerek şaft üzerine monte edilen lamellerin sarılarak yukarı ve aşağı yönünde hareket etmesi ile sonuçlanmaktadır. Otomatik Kepenkler dükkan kapılarında, bina garaj girişlerinde, hatta ev pencerelerinde panjur olarak güvenlik sağlamaktadır. Kepenkler kullanıcı isteği doğrultusunda manuel ve motorlu olarak imal edilmektedir ve otomatik kepenk sistemleri istenilen şekilde kullanım sağlamaktadır. kumandalı kepenk sistemi kumanda yardımı ile çalışmaktadır, bunun yanı sıra kepenk sistemleri buton ve telefon ile de kontrol edilebilmektedir. 

Kepenk Tamiri ve Bakımı ?

Ankara ve Tüm Türkiye genelinde kepenklerinize tamir ve bakım hizmeti vermekte olan firmamız tecrübeli eleman kadrosu ile problem ne olursa olsun kısa sürede çözüm sağlamaktadır.

Güvenli ve sağlam Kepenkler

Ankara'da pek çok mağaza, ofis ve restoran, bu güçlü ve güvenli kapı tipini kullanmaktadır, şüphesiz otomatik kepenklerin sağladığı yüksek güvenlik seviyesi sayesinde. Güçlü ve sağlam doğalarına ek olarak, kepenklerimiz çeşitli renklerde, stillerde ve cilalarda mevcuttur, yani mevcut herhangi bir boyaya veya bina tasarımına uyarlanabilirler. 

Sincan'da  bulunan Firmamız yüksek kaliteli kepenk kapı ve güvenlik panjurlarının uzman kurulumlarını sunmaktadır.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
                   
COPY RIGHT CAMTA INSAAT. TüM HAKLARI SAKLIDIR